سفارش تبلیغ
صبا ویژن
معبر سایبری احمدآباد
نوشته شده در تاریخ 93/10/29 ساعت 6:7 ع توسط بروبچ


اگر «هادی غفاری» از شیراز فرار نکرده بود..

در ادامه مطلب

 

انعکاس این هتاکی و حرمت‌شکنی هادی غفاری در سخنرانی روز 16 آذر شیراز به‌ گونه‌ای بود که وی مجبور شد با لباس مبدل از شیراز بگریزد.

امام‌ جمعه موقت شیراز گفت: اگر غفاری فرار نکرده بود، مردم شیراز دندانش را خُرد می‌کردند.

حجت‌الاسلام‌ والمسلمین سیدابوفاضل رضوی اردکانی در گفت‌وگو با «فارس» در شیراز اظهار داشت: شیخ هادی غفاری، شیخ هتاکی است که اصلاح‌طلبان هرجا فحاشی نیاز داشته باشند وی را عَلَم می‌کنند.

وی ادامه داد: انعکاس این هتاکی و حرمت‌شکنی هادی غفاری در سخنرانی روز 16 آذر شیراز به‌ گونه‌ای بود که وی مجبور شد با لباس مبدل از شیراز بگریزد.

امام جمعه شیراز خاطرنشان کرد: من این فرد را از مجلس اول می‌شناختم و می‌دانستم که فردی هتاک، بی‌ادب و بی‌تقوی است که مثل نقل‌ و نبات فحش‌های لمپنی می‌دهد.

رضوی‌اردکانی تصریح کرد: برخی به خیال باطل خود گمان کرده بودند به سبب حضور جریان جمل در شیراز، می‌توانند فتنه‌انگیزی را از این شهر شروع کنند که با پاسخ کوبنده مردم و مسئولان استان فارس و شهر شیراز روبرو شدند.

وی بیان کرد: مردم هوشیار هستند و دیگر به‌ هیچ‌ عنوان اجازه گسترانده شدن بساط فتنه جدید را نمی‌دهند و فردی که از خطوط قرمز نظام عبور کند با پاسخ دندان‌شکن مردم مواجه می‌شود.

امام‌ جمعه موقت شیراز در پایان عنوان داشت: اگر هادی غفاری از شیراز فرار نکرده بود، دانشجویان دندانش را در دهان وی خرد می‌کردند تا درس عبرتی باشد که افراد بدسابقه و منفور قدم در محیط‌های علمی سومین حرم اهل‌بیت(ع) نگذارند.


طراحی پوسته توسط تیم پارسی بلاگ